Akumulator Newell 4xAA 2500 mAh
Zdjęcia 4 |
Newell 4xAA 2500 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Newell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Newell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Newell 4xAA 2500 mAh
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Newell Akumulator NiMH AA 2500 4 szt. blister AF-A-NWLL-048 | 49 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh NEWELL (4 szt.) | 45 zł |
Newell NiMH AA 2500 4 szt (w magazynie!) | 51 zł |
Newell NiMH AA 2500mAh 4szt. | 45 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →