Akumulator Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Wideo 33 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh |
|
Zestaw czterech niewielkich japońskich akumulatorów AAA o dużej pojemności i niskim poziomie samorozładowania. Pozycjonowany jako produkt o najwyższej cenie technologii, przeznaczony do zasilania różnego rodzaju gadżetów, sprzętu AGD, elektronicznego i elektromechanicznego. Najbardziej wskazane jest stosowanie ich z urządzeniami, których normalny tryb wymaga zwiększonych prądów rozładowania.
W porównaniu do akumulatorów innych producentów prawie nie podlegają one efektowi „pamięci”, co zmniejsza pojemność roboczą podczas niepełnego cyklu. Zapewnia imponującą żywotność akumulatora nawet w niskich temperaturach otoczenia (-20°C). Ważną, zastrzeżoną cechą akumulatorów Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh jest ich niski poziom samorozładowania. Producent gwarantuje zachowanie 85% zgromadzonej energii po 12 miesiącach przechowywania (konwencjonalne akumulatory Ni-MH tracą w tym czasie ponad 50% energii). Idealne do zasilania różnych energochłonnych zabawek (muzycznych, lekkich, niewielkich samobieżnych), zapewniają długotrwałą pracę bezprzewodowych klawiatur i myszy, pilotów do dronów, joysticków do konsol do gier i kompatybilnych latarek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Wszystkie ceny 18 →Panasonic eneloop pro Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AAA/Micro 4 sztuki w | 69 zł |
Panasonic Eneloop PRO AAA 930mAh 4 szt AK-STD-PAN-113 | 74 zł |
Akumulatorki AAA 930 mAh PANASONIC Eneloop Pro (4 szt.) | 72 zł |
Panasonic Pro AAA 930 mAh 4 szt. (w magazynie!) | 89 zł |
Modyfikacje Panasonic Eneloop Pro
Ceny na Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 2xAAA 930 mAh | od 38 zł | 13 oferty | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh | od 69 zł | 20 oferty | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh + case | od 75 zł | 15 oferty |