Akumulator Panasonic Eneloop 4xAA 1900 mAh
Wideo 38 |
Panasonic Eneloop 4xAA 1900 mAh |
|
Zestaw czterech wysokiej jakości akumulatorów niklowo-metalowo-wodorkowych AA (Ni-MH) do gadżetów, elektroniki użytkowej i urządzeń elektromechanicznych wymagających niskiego/średniego prądu do zasilania. Kluczową cechą tych akumulatorów jest ich imponująco niski poziom samorozładowania. Zachowuje około 90% pojemności po roku i 70% po pięciu latach przechowywania, podczas gdy konwencjonalny akumulator NiMH traci ponad 50% w ciągu roku.
Warto również zwrócić uwagę na zdolność do utrzymania wydajności w temperaturach do -20°C (utrata wydajności w takich warunkach nie przekracza 15%). Drugim ważnym plusem akumulatorów Panasonic Eneloop jest zwiększona gwarantowana liczba cykli ładowania-rozładowania, co gwarantuje trwałość nawet podczas codziennego użytkowania. Jak w przypadku wszystkich akumulatorów z serii Eneloop, deklarowana pojemność jest w pełni zgodna z rzeczywistą.
Takie baterie dobrze prezentują się w różnych zabawkach (elektromechanicznych, muzycznych, świetlnych). Gwarantują długotrwałą pracę myszy i klawiatur bezprzewodowych, joysticków konsoli do gier, paneli sterowania dronami, latarek itp. Podczas pracy pod dużym obciążeniem akumulatory utrzymują przez długi czas napięcie co najmniej 1,1V, co ma fundamentalne znaczenie dla wiele urządzeń cyfrowych, które automatycznie zmieniają się, gdy napięcie spada poniżej tego limitu. Okres ważności - co najmniej 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop 4xAA 1900 mAh
Panasonic eneloop Ready-to-Use Ni-MH AA/Mignon 4 sztuki w zestawie min 190 | 71 zł |
Panasonic Akumulator Eneloop AA / R6 1900mAh 4 szt. | 82 zł |
Akumulatory AA R6 PANSONIC Eneloop, 1900 mAh, 1.2 V - 4 szt. | 66 zł |
Akumulatory PANASONIC Eneloop BK-3MCCE, AA R6, 1900 mAh - 4 szt. | 112 zł |
Modyfikacje Panasonic Eneloop
Ceny na Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 1xAA 1900 mAh | od 137 zł | 1 oferta | ||
Panasonic Eneloop 2xAA 1900 mAh | od 45 zł | 2 oferty | ||
Panasonic Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 66 zł | 6 oferty | ||
Panasonic Eneloop 8xAA 1900 mAh | od 134 zł | 1 oferta |