Ładowarka do akumulatorów Fenix ARE-D1
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Fenix ARE-D1 na 1 akum.na 2 akum. |
|
Dodatkowo może być wyposażony w baterie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix ARE-D1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fenix ARE-D1 Household battery USB Fenix ARE-D1 Single Bay Smart Charger F | 52 zł |
Ładowarka USB Fenix ARE-D1 (ARE-D1) | 51 zł |
Fenix, Ładowarka USB, ARE-D1 Smart Battery Charger | 72 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Fenix ARE-D1
Ceny na Fenix ARE-D1 |
---|---|---|---|---|
Fenix ARE-D1 | od 51 zł | 4 oferty | ||
Fenix ARE-D2 | od 89 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →