Зарядка для акумуляторної батарейки XTAR VC4
Відео 19Фото 4 |
XTAR VC4 |
|
Функція активації сильно розряджених акумуляторів. Зарядка літій‐іонних акумуляторів IMR‐типу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTAR VC4
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xtar VC4 Ładowarka Do Akumulatorów Czarny Na 4 Sztuki | 107 zł |
Ładowarka Do Akumulatorów Xtar VC4 LCD Ni-mh Li-ion Czarna | 76 zł |
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION VC4 | 104 zł |
Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych XTAR Li-Ion, VC4S | 140 zł |
Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion i NiMH Xtar VC4 | 88 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації XTAR VC4
Ціни на XTAR VC4 |
---|---|---|---|---|
XTAR VC2 | від 40 zł | 11 пропозицій | ||
XTAR VC4 | від 67 zł | 15 пропозицій | ||
XTAR VC8 | від 128 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →