Зарядка для акумуляторної батарейки XTAR MC2
Відео 10Фото 45 |
XTAR MC2 |
|
Функція активації сильно розряджених акумуляторів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XTAR MC2
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XTAR MC2 | 59 zł |
Ładowarka EverActive XTAR MC2 (MC2) | 39 zł |
Ładowarka XTAR MC2 Li-ion do 18650 | 25 zł |
Ładowarka XTAR MC2 PLUS 10440/21700 | 47 zł |
Xtar - Ładowarka MC2 - Xtar FRSTAK8IZ9D4PQXK | 34 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації XTAR MC2
Ціни на XTAR MC2 |
---|---|---|---|---|
XTAR MC1 | від 14 zł | 5 пропозицій | ||
XTAR MC2 | від 25 zł | 10 пропозицій | ||
XTAR MC3 | від 33 zł | 2 пропозиції | ||
XTAR MC4 | від 84 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →