Ładowarka do akumulatorów XTAR MC2
Wideo 10Zdjęcia 45 |
XTAR MC2 |
|
Funkcja aktywacji mocno rozładowanych akumulatorów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XTAR MC2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XTAR MC2 | 45 zł |
Ładowarka EverActive XTAR MC2 (MC2) | 39 zł |
Ładowarka XTAR MC2 Li-ion do 18650 | 25 zł |
Xtar - Ładowarka MC2 - Xtar FRSTAK8IZ9D4PQXK | 34 zł |
Ładowarka Xtar Mc2 Usb-C Do Akumulatorów Li-Ion | 27 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje XTAR MC2
Ceny na XTAR MC2 |
---|---|---|---|---|
XTAR MC1 | od 14 zł | 5 oferty | ||
XTAR MC2 | od 25 zł | 6 oferty | ||
XTAR MC3 | od 33 zł | 2 oferty | ||
XTAR MC4 | od 84 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →