Bateria Panasonic Evolta 2xD
Panasonic Evolta 2xD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic Evolta 2xD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria alkaliczna LR20 / D 1,5V EVOLTA /blister 2szt./ | 15 zł |
Panasonic Evolta D/Mono LR20 Alkaline Battery 2-Pack | 25 zł |
LR20 PANASONIC EVOLTA (blister) - 2 sztuki | 15 zł |
Bateria alkaliczna LR20 / D 1,5V EVOLTA /blister 2szt./ | 23 zł |
OUTLET 2x LR20 PANASONIC EVOLTA (blister) | 13 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →