Akumulator Panasonic Eneloop Lite Dect 2xAAA 550 mAh
Panasonic Eneloop Lite Dect 2xAAA 550 mAh 2 szt.3 szt. |
|
Zestaw dwóch kompaktowych akumulatorów niklowo-metalowo-wodorkowych (Ni-MH) AAA o niskim samorozładowaniu i bardzo dużej liczbie cykli pracy. Przeznaczony do stosowania w telefonach komórkowych stacjonarnych telefonów DECT, zasilanych dwoma ogniwami AAA. Nadają się również do szerokiej gamy różnych urządzeń domowych i profesjonalnych, które nie wymagają znacznych prądów rozładowania (zabawki muzyczne i świetlne, klawiatury i myszy bezprzewodowe, piloty, joysticki do konsol do gier itp.).
Korzystnie różnią się od akumulatorów innych producentów brakiem nieprzyjemnego efektu „pamięci”, co znacznie zmniejsza pojemność akumulatorów przy niepełnych cyklach ładowania-rozładowania. Zachowaj pełną funkcjonalność w niskich temperaturach powietrza (do głębokich ujemnych temperatur -20 °C). Najważniejszą cechą akumulatorów Panasonic Eneloop Lite Dect 2xAAA 550 mAh jest ich imponująco niski poziom samorozładowania. Producent gwarantuje 70% oszczędności energii nawet po 5 latach przechowywania (konwencjonalne akumulatory Ni-MH tracą ponad 50% w ciągu roku). Producent twierdzi, że nadal działa przy częstych cyklach (do 3000 cykli ładowania-rozładowania). Wyprodukowano w Japonii. Dostarczane naładowane, tj. całkowicie gotowy do użycia po wyjęciu z pudełka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop Lite Dect 2xAAA 550 mAh
Wszystkie ceny 10 →Panasonic eneloop lite Ready-to-Use Ni-MH AAA/Micro 2 sztuki w zestawie do | 33 zł |
Panasonic Eneloop Lite AAA 550mAh 2 szt AK-STD-PAN-128 | 19 zł |
Akumulatorki AAA 550 mAh PANASONIC Eneloop Lite (2 szt.) | 21 zł |
Panasonic Eneloop akumulator lite AAA 550 mAh 2 szt DECT 126039 | 22 zł |
Modyfikacje Panasonic Eneloop Lite Dect
Ceny na Panasonic Eneloop Lite Dect |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Lite Dect 2xAAA 550 mAh | od 19 zł | 11 oferty | ||
Panasonic Eneloop Lite Dect 3xAAA 550 mAh | od 36 zł | 3 oferty |