Ładowarka do akumulatorów XTAR X2
Wideo 8Zdjęcia 9 |
XTAR X2 na 2 akum.na 4 akum. |
|
Ładowarkę można zasilać bezpośrednio z gniazdka lub przez port microUSB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XTAR X2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XTAR Ładowarka do akumulatorów litowo-jonowych i niklowo-metalowo-wodorkow | 89 zł |
Xtar, Ładowarka do Akumulatorów Cylindrycznych Li-Ion 18650 Kompatybilna Z | 89 zł |
Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion 18650 Xtar X2 | 95 zł |
Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion 18650 Xtar X2 | 79 zł |
Ładowarka XTAR X2 NEW 18650/26650 | 120 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →