Akumulator Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case
Wideo 29 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case |
|
Zestaw wysokiej jakości japońskich akumulatora niklowo-metalowo-wodorkowych (Ni-MH) AA do zasilania sprzętu fotograficznego, gadżetów, domowego sprzętu elektronicznego i elektromechanicznego. Najlepiej nadaje się do urządzeń, które do prawidłowego działania wymagają wysokich prądów szczytowych. W przeciwieństwie do większości niedrogich akumulatora, deklarowana pojemność w modelach Panasonic Eneloop w pełni odpowiada rzeczywistej.
Wyróżnia je imponująco niski poziom samorozładowania – producent gwarantuje zachowanie 85% pojemności po roku przechowywania. Należą do tzw. Akumulatory LSD (niskie samorozładowanie). Są pozycjonowane jako produkt technologii wyższej ceny, przeznaczony do rozwiązywania szerokiej gamy różnych zadań zawodowych i domowych. Świetnie prezentują się w zasilaniu lamp błyskowych i aparatów przenośnych, sprawdzają się w różnych zabawkach, m.in.
potężny samobieżny. Akumulatory Panasonic Eneloop Pro zapewniają najdłuższą możliwą pracę joysticków konsol do gier, pilotów do dronów i niektórych latarek. Istotną cechą tych mobilnych źródeł zasilania jest stosunkowo wysokie napięcie pracy, które przez długi czas nie spada poniżej 1,1 V. Ma to znaczenie dla wielu urządzeń cyfrowych, które automatycznie różnią się na tym właśnie limicie. Akumulatory są w pełni naładowane i mogą być instalowane i obsługiwane natychmiast po zakupie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case
Wszystkie ceny 15 →Panasonic eneloop BK-3HCDEC4BE Akumulator PRO Black R6 / AA pro BK-3HCDE m | 126 zł |
Panasonic eneloop pro BK-3HCDEC4BE battery - 4 x AA type - NiMH | 147 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneoop Pro (4 szt.) + pudełko | 90 zł |
Panasonic Eneloop PRO AA 2500 mAh 4 szt. + pudełko | 95 zł |
Modyfikacje Panasonic Eneloop Pro
Ceny na Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh | od 37 zł | 21 oferta | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh | od 23 zł | 29 oferty | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case | od 80 zł | 22 oferty |