Акумулятор Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh
Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh |
|
Постачаються зарядженими і готовими до встановлення.
Збільшений до 3000 циклів перезарядки термін життя.
Саморозряд до 70% за 5 років.
Утримання робочого напруги при низькому заряді.
Знижена ємність у порівнянні з Eneloop і Eneloop Pro.
Представники «полегшених» Ni-Mh акумуляторів Eneloop, в яких виробник розміняв високу ємність на ряд інших переваг — знижену ціну, високу швидкість зарядки і тривалий термін життя. Акумулятори Panasonic Eneloop Lite AA 950 mAh BK-3LCCE/2BE виконані в типорозмірі АА і при цьому мають ємність всього 900 мАгод. При цьому для них заявлена здатність перенести до 3000 циклів «заряд-розряд», а ємність за 5 років знижується до 70%. Нікуди не поділися і інші особливості всіх Eneloop, насамперед тривалий термін роботи на одному заряді до критичного зниження напруги. Акумулятори постачаються зарядженими і можуть використовуватися відразу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Eneloop Lite 2xAA 950 mAh
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic eneloop BK-3LCCE/2BE lite Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AA/Mign | 23 zł |
Panasonic Eneloop Lite AA 950mAh 2 szt AK-STD-PAN-130 | 23 zł |
Panasonic Lite AA 950 mAh 2 szt. (w magazynie!) | 25 zł |
Akumulatory AA R6 Panasonic eneloop Lite, 950 mAh, 1.2 V | 32 zł |
Akumulatorki AA / R6 Panasonic Eneloop Lite Ni-MH 950mAh BK-3LCCE/2BE 2 sz | 20 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →