Акумулятор Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Відео 33 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh |
|
Комплект з чотирьох малогабаритних японських нікель-металгідридних (Ni-MH) ААА-акумулятора високої місткості з низьким рівнем саморозряду. Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для живлення різних гаджетів, побутової, електронної та електромеханічної техніки. Найдоцільніше їх використання з пристроями, штатний режим яких вимагає підвищених розрядних струмів.
Порівняно з батареями інших виробників, майже не схильні до ефекту «пам'яті», який знижує робочу ємність при неповному циклировании. Забезпечують вражаюче високу тривалість автономної роботи навіть при низькій температурі оточення (-20 °C). Важливою фірмовою особливістю акумуляторів Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh є їх низький саморозряд. Виробником гарантується збереження 85% запасеної енергії після 12 місяців зберігання (звичайні Ni-MH акумулятори за теж час втрачають понад 50% енергії). Чудово підійдуть для живлення різних енергоємних іграшок (музичних, світлових, малогабаритних саморушних), забезпечують тривалу роботу бездротових клавіатур і мишей, пультів дистанційного керування дронів, джойстиків ігрових консолей і сумісних моделей ліхтарів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh
Усі ціни 20 →Panasonic eneloop pro Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AAA/Micro 4 sztuki w | 69 zł |
Panasonic Eneloop Pro HR-4UWXB battery - 4 x AAA - NiMH | 121 zł |
Panasonic Eneloop PRO AAA 930mAh 4 szt AK-STD-PAN-113 | 74 zł |
Akumulatorki AAA 930 mAh PANASONIC Eneloop Pro (4 szt.) | 72 zł |
Akumulatorki AAA 930 mAh PANASONIC Eneloop Pro (4 szt.) | 72 zł |
Модификації Panasonic Eneloop Pro
Ціни на Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 2xAAA 930 mAh | від 38 zł | 17 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh | від 69 zł | 22 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAAA 930 mAh + case | від 75 zł | 15 пропозицій |