Зарядка для акумуляторної батарейки Panasonic Smart-Quick Charger + Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh
Panasonic Smart-Quick Charger + Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh |
|
Можна заряджати за 1/2/3/4 батарейки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Smart-Quick Charger + Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ładowarka Panasonic Eneloop BQ-CC55 (K-KJ55HCD40E) | 185 zł |
Ładowarka akumulatorków Ni-MH Panasonic Eneloop BQ-CC55 + 4 x R6/AA Eneloo | 160 zł |
Ładowarka Panasonic Eneloop Smart-Quick Charger pro AA,AAA + 4x AA Panason | 189 zł |
Ładowarka Panasonic ENELOOP CC55 + 2500 | 165 zł |
Panasonic Ładowarka do akumulatorów ENELOOP Pro K-KJ55HCD40E AA/AAA, 2 god | 212 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →