Зарядка для акумуляторної батарейки Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh (BQ-CC50)
Фото 5 |
Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh ЗП + 2xAA 1900 mAhЗП + 2xAA 2000 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic Akumulatory BQCC50 z ładowarką K-KJ50LGA20E | 95 zł |
Panasonic Eneloop ładowarka kompaktowa BQCC50+AA 2 s 126041 | 92 zł |
Panasonic Eneloop K-KJ50MCC20E + 2 ogniwa AA | 89 zł |
Ładowarka PANASONIC Eneloop BQ-CC50 + 2 x AA | 99 zł |
Ładowarka Panasonic ENELOOP BQ-CC50+2xR6 | 96 zł |
Ładowarka ENELOOP K-KJ50MC 2x1900 | 79 zł |
Додаткові функції і можливості зп для акумуляторних батарейок Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh:
- Таймер відключення на 13 годин
Модификації Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh
Ціни на Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 1900 mAh | від 79 zł | 7 пропозицій | ||
Panasonic Compact Charger + Eneloop 2xAA 2000 mAh | від 44 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →