Зарядка для акумуляторної батарейки Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Фото 4 |
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh ЗП + 4xAA 1900 mAhЗП + 4xAA 2000 mAh |
|
Малі потужності зарядного струму є гарантією тривалого життєвого циклу акумуляторних батарей. Світлодіодна індикація роботи.
Акумулятори заряджаються тільки парами або квартетом. Час зарядки необхідно засікати самостійно. В силу розмірів і вбудованої мережевої вилки пристрій перекриває доступ до сусідніх розеток при їх купчастому розташуванні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic Eneloop 72110018 Ładowarka Akumulatorów Biały 4 Szt | 140 zł |
Ładowarka PANASONIC Eneloop Basic Charger, 4 x AA 1900 mAh | 108 zł |
Ładowarka akumulatorków Ni-MH Panasonic Eneloop BQ-CC51 + 4 x R03/AAA Enel | 90 zł |
Ładowarka Panasonic ENELOOP CC51+4xR6 AA | 108 zł |
Додаткові функції і можливості зп для акумуляторних батарейок Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh:
- Автоматичне відключення через 10 годин
Модификації Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Ціни на Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh | від 90 zł | 4 пропозиції | ||
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 2000 mAh | від 100 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →