Ładowarka do akumulatorów Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Zdjęcia 4 |
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh Pamięć + 4xAA 1900 mAhPamięć + 4xAA 2000 mAh |
|
Niski prąd ładowania to gwarancja długiej żywotności akumulatorów. Sygnalizacja LED pracy.
Akumulatory można ładować tylko parami lub kwartetem. Czas ładowania należy zanotować samodzielnie. Ze względu na swój rozmiar i wbudowaną wtyczkę sieciową urządzenie blokuje dostęp do sąsiednich gniazdek, gdy są ułożone w stos.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Eneloop 72110018 Ładowarka Akumulatorów Biały 4 Szt | 140 zł |
Ładowarka PANASONIC Eneloop Basic Charger, 4 x AA 1900 mAh | 108 zł |
Ładowarka akumulatorków Ni-MH Panasonic Eneloop BQ-CC51 + 4 x R03/AAA Enel | 90 zł |
Ładowarka Panasonic ENELOOP CC51+4xR6 AA | 108 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ładowarki do akumulatorów Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh:
- Automatyczne wyłączanie po 10 godzinach
Modyfikacje Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Ceny na Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 90 zł | 4 oferty | ||
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51 + Eneloop 4xAA 2000 mAh | od 100 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →