Ładowarka do akumulatorów Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E
Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E
Wszystkie ceny 18 →Panasonic BQ-CC51E Ładowarka Akumulatorów Biały | 74 zł |
Ładowarka Panasonic Bq-Cc51 | 57 zł |
Panasonic Eneloop BQ CC51 AK-LAD-PAN-004 | 57 zł |
Ładowarka PANASONIC Eneloop BQ-CC51 | 70 zł |
Panasonic Eneloop ładowarka Basic BQCC51 + AA 4 sztuki 93489 | 120 zł |
Bezwarunkową pozycję lidera w segmencie akumulatorów od kilku lat wytrwale utrzymują w obcisłych rękawiczkach znane „enelupy” – akumulatory Eneloop z Kraju Kwitnącej Wiśni, których produkcja ma siedzibę w urządzeń firmy Panasonic. A tam, gdzie są akumulatory, są ładowarki do ich „tankowania”. Najmłodszym w linii ładowarek japońskiego producenta jest model z prefiksem Basic, oznaczony cyfrowym indeksem BQ-CC51E.
Ładowanie w parach lub kwartecie
Podstawowa wersja urządzenia przeznaczona jest do ładowania akumulatorów niklowo-metalowo-wodorkowych w zestawach po 2 lub 4. Nie ma tu wielu wariantów: albo będą to akumulatory w formacie „palec”, albo „małe palce”, jak mówią zwykli ludzie. Należy pamiętać, że akumulatorów tego samego typu nie można ładować jednocześnie, korzystając z dwóch gniazd po jednej stronie ładowarki.
Zmierzone ładowanie
Model napełnia ogniwa akumulatora energią przy niskich wartościach prądu ładowania (do 200 mAh). Z jednej strony jest to gwarancja długiego cyklu życia baterii, a z drugiej wydłuża czas ładowania. Nawiasem mówiąc, musisz sam to wykryć za pomocą specjalnej płytki w papierowej dokumentacji urządzenia. Przykładowo czas pełnego naładowania zestawu czterech baterii Panasonic Eneloop 1900 mAh AA to około 10 godzin, a kwartetu baterii 550 mAh AAA - około 8 godzin. Sam Panasonic Eneloop Basic BQ-CC51E wyłącza się automatycznie w jednym przypadku - po 13 godzinach ciągłej pracy.
Jakość ceny
Model zmontowany na najwyższym poziomie w białej obudowie, z której wystaje wtyczka zasilania. Ze względu na swoje rozmiary urządzenie czasami blokuje dostęp do sąsiednich gniazd, gdy są one zgrupowane. Nie należy się tym denerwować, bo ładowarka to dobry kompromis pod względem stosunku ceny do jakości. Warto zainteresować się tymi użytkownikami, którzy szukają rozwiązania z najwyższej półki bez zbędnych ustawień za niewielkie pieniądze.
- Automatyczne wyłączanie po 10 godzinach