Ładowarka do akumulatorów Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh (K-KJ51MCD04E)
Zdjęcia 4 |
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic eneloop BQ-CC51Cic eneloop Basic do 2 lub 4 akumulatorów AA/AAA | 85 zł |
Panasonic Basic + 4x AAA Eneloop 800 mAh AK-LAD-PAN-040 | 94 zł |
ŁADOWARKA PANASONIC BQ-CC51+4x AAA ENELOOP 800 mAh | 88 zł |
Ładowarka Panasonic Panasonic Eneloop Basic Charger BQ-CC51 incl. 4xAAA K- | 85 zł |
Ładowarka Eneloop BQ-CC51 4x R03/AAA Eneloop | 85 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh
Ceny na Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 86 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh | od 108 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh | od 85 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →