Ładowarka do akumulatorów Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Zdjęcia 4 |
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podstawowa ładowarka Panasonic eneloop do 2 lub 4 akumulatorów Ni-MH AA/AA | 86 zł |
Ładowarka Panasonic BQ-CC61 (K-KJ61MCC40USB) | 98 zł |
Panasonic inteligentna ładowarka do akumulatorów 4 baterie AA LR6 1900 mAh | 132 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ładowarki do akumulatorów Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh:
- Automatyczne wyłączanie po 10 godzinach
Modyfikacje Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Ceny na Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 86 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh | od 108 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh | od 85 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →