Ładowarka do akumulatorów Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Zdjęcia 4 |
Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh Pamięć + 4xAA 1900 mAhładowarka |
|
Ładowanie tylko z USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic eneloop 52061040ic eneloop Basic USB do 2 lub 4 akumulatorów AA/ | 80 zł |
Panasonic eneloop Basic BQ-CC61 battery charger - 4 x AA type - NiMH | 144 zł |
Panasonic Basic USB + 4x AA Eneloop 2000 mAh AK-LAD-PAN-043 | 80 zł |
Ładowarka Panasonic eneloop CC61 + 4 AA 2000mAh | 95 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ładowarki do akumulatorów Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh:
- Wyłącznik czasowy na 10 godzin
Modyfikacje Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh
Ceny na Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Basic USB Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 80 zł | 4 oferty | ||
Panasonic Basic USB Charger | od 50 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →