Зарядка для акумуляторної батарейки everActive NC-3000
Відео 1Фото 14 |
everActive NC-3000 |
|
Для заряду акумуляторів типорозмірів C/D потрібна покупка опціонального адаптера, який не входить до базового комплекту. Також окремо продається автомобільний адаптер живлення для даного зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог everActive 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі everActive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити everActive NC-3000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
everActive Ładowarka do 4 akumulatorów AAA AA profesjonalny i szybki wyświ | 143 zł |
Ładowarka Everactive NC-3000 R3/ R6/ R14/ R20 | 150 zł |
Ładowarka do akumulatorów EVERACTIVE NC-3000 | 143 zł |
Ładowarka everActive NC-3000 + 4 x R6 AA everActive 2600 mAh | 186 zł |
Ładowarka akumulatorków Ni-MH profesjonalna everActive NC-3000 | 169 zł |
ładowarka do akumulatorków everActive NC-3000 Aa Aaa R6 R03 1.2V Ni-MH | 169 zł |
Profesjonalna ładowarka everActive NC-3000 | 146 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →