Акумулятор Panasonic Eneloop 4xAAA 750 mAh
Відео 36 |
Panasonic Eneloop 4xAAA 750 mAh |
|
Набір із чотирьох компактних високоякісних нікель-металгідридних (Ni-MH) акумуляторів типорозміру ААА з вражаюче низьким саморозрядом, підвищеною ємністю та збільшеною кількістю робочих циклів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у побутової та професійної техніці, робота якої вимагає великих розрядних струмів. Відрізняються від акумуляторів більшості інших виробників відсутністю ефекту пам'яті, що скорочує ємність батарей при неповних циклах заряду-розряду.
Чи здатні зберігати працездатність при негативних температурах повітря (аж до -20 °C). Важливою особливістю акумуляторів Panasonic Eneloop AAA став найнижчий саморозряд. Виробником декларується збереження 75% енергії навіть після п'яти років зберігання, а реальна ємність таких батарей найчастіше на 4-6% перевищує заявлену. Ще однією очевидною перевагою стала можливість багаторазового циклування без суттєвої втрати ємності (до 2100 циклів). Такі акумулятори підійдуть для широкого переліку різних побутових та професійних пристроїв (світлових/музичних іграшок, бездротових клавіатур/мишок, пультів дистанційного керування, джойстиків ігрових консолей, портативних рацій, в т.ч. радіонянь, малогабаритних тонометрів).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop 4xAAA 750 mAh
Усі ціни 19 →Panasonic eneloop Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AAA/Micro 4 sztuki w zest | 44 zł |
ENELOOP Akumulatory ENELOOP AAA 800mAh 4szt. | 55 zł |
Panasonic Eneloop AAA 800mAh 4 szt AK-STD-PAN-119 | 44 zł |
Akumulatorki AAA 800 mAh PANASONIC Eneloop (4 szt.) | 44 zł |
Akumulatorki AAA 800 mAh PANASONIC Eneloop (4 szt.) | 44 zł |
Модификації Panasonic Eneloop
Ціни на Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 2xAAA 750 mAh | від 41 zł | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 750 mAh | від 42 zł | 20 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop 4xAAA 750 mAh + case | від 49 zł | 1 пропозиція |