Акумулятор Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case
Відео 29 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case |
|
Комплект високоякісних японських нікель-металгідридних (Ni-MH) акумуляторів формату АА для живлення фототехніки, гаджетів, побутової електронної та електромеханічної техніки. Краще всього підійдуть для пристроїв, штатна робота яких вимагає високих пікових струмів. На відміну від більшості бюджетних акумуляторів, в моделях Panasonic Eneloop заявлена ємність повністю відповідає реальній.
Відрізняються вражаюче низьким саморозрядом — виробник гарантує збереження 85% ємності після року зберігання. Належать до т. зв. LSD-акумуляторів (low self-discharge). Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для вирішення широкого кола різних професійних і побутових завдань. Чудово показують себе у питанні живлення фотоспалахів і портативних камер, гарні в різних іграшках, у т.
ч. потужних саморушних. Акумулятори Panasonic Eneloop Pro забезпечують максимально довгу роботу джойстиків ігрових консолей, пультів управління дронів і деяких моделей ліхтарів. Важливою особливістю цих мобільних джерел струму стала порівняно висока робоча напруга, довгий час не опускається нижче 1.1 В. Це важливо для багатьох цифрових пристроїв, автоматично відрізняються саме на цій межі. Акумулятори повністю зарядженому вигляді, можуть встановлюватися і працювати відразу ж після покупки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case
Усі ціни 15 →Panasonic eneloop BK-3HCDEC4BE Akumulator PRO Black R6 / AA pro BK-3HCDE m | 126 zł |
Panasonic eneloop pro BK-3HCDEC4BE battery - 4 x AA type - NiMH | 147 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneoop Pro (4 szt.) + pudełko | 98 zł |
Panasonic Eneloop PRO AA 2500 mAh 4 szt. + pudełko | 95 zł |
Модификації Panasonic Eneloop Pro
Ціни на Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh | від 37 zł | 16 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh | від 23 zł | 26 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case | від 80 zł | 17 пропозицій |