Ціни на Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case
Відео 29 | від 80 до 134 zł Комплект високоякісних японських нікель-металгідридних (Ni-MH) акумуляторів формату АА для живлення фототехніки, гаджетів, побутової електронної та електромеханічної техніки. Краще всього підійдуть для пристроїв, штатна робота яких вимагає високих пікових струмів. На відміну від більшості бюджетних акумуляторів, в моделях Panasonic Eneloop заявлена ємність повністю відповідає реальній. Відрізняються вражаюче низьким саморозрядом — виробник гарантує збереження 85% ємності після року зберігання. Належать до т. зв. LSD-акумуляторів (low self-discharge). Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для вирішення широкого кола різних професійних і побутових завдань. Чудово показують себе у питанні живлення фотоспалахів і портативних камер, гарні в різних іграшках, у т. ч....потужних саморушних. Акумулятори Panasonic Eneloop Pro забезпечують максимально довгу роботу джойстиків ігрових консолей, пультів управління дронів і деяких моделей ліхтарів. Важливою особливістю цих мобільних джерел струму стала порівняно висока робоча напруга, довгий час не опускається нижче 1.1 В. Це важливо для багатьох цифрових пристроїв, автоматично відрізняються саме на цій межі. Акумулятори повністю зарядженому вигляді, можуть встановлюватися і працювати відразу ж після покупки. |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic eneloop BK-3HCDEC4BE Akumulator PRO Black R6 / AA pro BK-3HCDE m | 126 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneoop Pro (4 szt.) + pudełko | 98 zł |
Panasonic Eneloop PRO AA 2500 mAh 4 szt. + pudełko | 95 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneoop Pro (4 szt.) + pudełko 214423000 | 98 zł |
Panasonic Akumulator Eneloop Pro AA / R6 2500mAh 4 szt. | 107 zł |
Akumulatorki Panasonic Eneloop R6 Aa 2500Mah Bk-3Mcdec4Be - 4 Sztuki (Blis | 93 zł |
Akumulatorki AA / R6 Panasonic Eneloop PRO Ni-MH 2500mAh BK-3HCDEC4BE (4 s | 105 zł |
4 x akumulatorki Panasonic Eneloop PRO NEW R6 AA 2500mAh BK-3HCDEC4BE (bli | 94 zł |
Bateria Ładowanie Panasonic Eneloop Pro AA, HR06, 2500mAh, Ni-MH, blistr 4 | 126 zł |
Panasonic Eneloop PRO R6/AA 2500 B4+box | 110 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh Eneloop PANASONIC (4 szt.) | 80 zł |
Akumulatory AA R6 PANASONIC Eneloop Pro, 2500 mAh, 4 szt. + pudełko | 110 zł |
Panasonic | AA | 2500 mAh | 4 pc(s) | ENELOOP BK-3HCDEC4BE | 134 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!