Ціни на Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh
Відео 29 | від 37 до 49 zł Високоякісні нікель-металгідридні (Ni-MH) акумуляторів типорозміру АА для електронної та електромеханічної техніки, живлення якої потребує високих пікових струмів. Відрізняються високою реальною ємністю та вражаюче низьким саморозрядом — виробник гарантує збереження 85% ємності після року зберігання. Належать до так званих LSD-акумуляторів (low self-discharge). Позиціонуються як продукт верхньої цінової технології, призначений для вирішення широкого кола різних побутових завдань. Чудово підійдуть для різної фототехніки (фотоспалахи, портативні камери і пр), добре показують себе у різних іграшках, у т. ч. саморушних, тобто потребують значних струмів для живлення електроприводу. Під час роботи під навантаженням акумулятор Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh довгий час зберігають напругу не м...енше 1.1, що принципово важливо для багатьох цифрових пристроїв, автоматично відрізняються при падінні напруги нижче цієї межі. Забезпечують тривалу роботу джойстиків ігрових консолей, пультів управління дронів, деяких моделей ліхтарів тощо Постачаються в повністю зарядженому вигляді, можуть встановлюватися пристрої-споживачі відразу ж після покупки. Здатні порівняно швидко і ефективно заряджатися значними струмами (понад 550 мАгод). |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic eneloop pro Ready-to-Use Ni-MH akumulatory AA/Mignon 2 sztuki w | 39 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneloop Pro (2 szt.) | 40 zł |
Akumulatorki AA 2500 mAh PANASONIC Eneloop Pro (2 szt.) 2144220000 | 40 zł |
Panasonic Pro AA 2500 mAh 2 szt. (w magazynie!) | 49 zł |
Akumulator Eneloop Pro AA 2500 mAh 2 sztuki | 40 zł |
Akumulatorki AA / R6 Panasonic Eneloop PRO Ni-MH 2500mAh BK-3HCDE/2BE (2 s | 47 zł |
Akumulatorki R6 / AA Panasonic Eneloop PRO NEW Ni-MH 2500mAh BK-3HCDE/2BE | 39 zł |
Akumulator Panasonic Eneloop PRO R6/AA 2 500 mAh 2 szt. | 37 zł |
Akumulatory AA R6 PANASONIC Eneloop Pro, Ni-MH, 2500 mAh, 1.2 V, 2 szt. | 45 zł |
Panasonic Eneloop PRO R6/AA 2500mAh B2 | 45 zł |
Komplet 2 szt. Akumulatorki ENELOOP AA 2500mAh HR6 | 45 zł |
Panasonic ENELOOP PRO AA 2500mAh 2 szt - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 40 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!