Akumulator Kodak 2xAAA 650 mAh
Kodak 2xAAA 650 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak 2xAAA 650 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulatorki AAA KODAK R3, 650 mAh, 2 szt. | 20 zł |
Akumulator Kodak K3AHR-2 650 mAh NiMH, szt.=bli (2szt.) | 38 zł |
Akumulatorki Kodak Ni-MH AAA 650mAh, 2 szt. | 16 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →