Ładowarka do akumulatorów XTAR VC4SL
Wideo 1Zdjęcia 8 |
XTAR VC4SL ruchomy styk ujemnyładowanie podtrzymującewstępne rozładowanietest pojemnościUSB do ładowania telefonów komórkowych na 2 akum.na 4 akum. |
|
Funkcja banku mocy. Obsługa akumulatorów Li-Ion, Ni-Cd i Ni-Mh.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup XTAR VC4SL
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xtar VC4SL ładowarka | 128 zł |
Ładowarka Xtar 18650 (VC4SL) | 119 zł |
ładowarka Li-ion 26650 16340 Aa Aaa Xtar VC4SL New | 96 zł |
Xtar, Ładowarka do Akumulatorów Cylindrycznych Li-Ion/Ni-Mh/Ni-Cd 18650 Vc | 100 zł |
Ładowarka do akumulatorów cylindrycznych Li-ion / Ni-MH / Ni-CD 18650 Xtar | 111 zł |
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH LI-ION/NI-MH/NI-CD 18650 VC4 | 126 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →