Ładowarka do akumulatorów everActive NC-450 Black Edition (NC450B)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
everActive NC-450 Black Edition |
|
Jest podobny model ale w kolorze białym: everActive NC-450
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog everActive 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele everActive.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup everActive NC-450 Black Edition
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Everactive 5902020523987 Ładowarka Akumulatorów Czarny 4X AA/AAA NC450B | 59 zł |
everActive Ładowarka procesorowa NC-450 BLACK EDITION do akumulatorów AA/A | 68 zł |
Ładowarka EVERACTIVE NC-450B | 59 zł |
everActive Ładowarka procesorowa NC-450 BLACK EDITION do akumulatorów AA/A | 74 zł |
Ładowarka EVERACTIVE NC-450B | 59 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →