Akumulator Panasonic Eneloop 1xAA 1900 mAh
Wideo 38 |
Panasonic Eneloop 1xAA 1900 mAh |
|
Wysokiej jakości akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe (Ni-MH) AA do gadżetów, elektroniki użytkowej i urządzeń elektromechanicznych, zasilane średnimi prądami. Jak w przypadku wszystkich akumulatorów z serii Eneloop, deklarowana pojemność w pełni odpowiada rzeczywistej. Główną zaletą tego modelu jest rekordowo niski poziom samorozładowania. Drugim ważnym plusem akumulatorów Panasonic Eneloop jest zwiększona gwarantowana liczba cykli ładowania i rozładowania, zapewniająca imponującą trwałość.
Model ten zachowuje około 90% pojemności po roku i 70% po pięciu latach przechowywania, podczas gdy konwencjonalny akumulator NiMH traci ponad 50% w ciągu roku. Są pozycjonowane jako produkt technologii średniej ceny, zaprojektowany do rozwiązywania różnych codziennych zadań. Potrafią zasilać różnorodny amatorski sprzęt fotograficzny (latarki, aparaty przenośne itp.), dobrze prezentują się w różnych zabawkach (muzyka, światło, małe samobieżne).
Zapewniają długotrwałą pracę myszy i klawiatur bezprzewodowych, joysticków do konsol do gier, pilotów do dronów, niektórych modeli latarek itp. Podczas pracy pod obciążeniem akumulatory Panasonic Eneloop przez długi czas utrzymują napięcie co najmniej 1,1 V, co ma fundamentalne znaczenie dla wielu urządzeń cyfrowych, które automatycznie różnią się po spadku napięcia poniżej tego limitu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Modyfikacje Panasonic Eneloop
Ceny na Panasonic Eneloop |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop 1xAA 1900 mAh | od 137 zł | 1 oferta | ||
Panasonic Eneloop 2xAA 1900 mAh | od 35 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 66 zł | 9 oferty | ||
Panasonic Eneloop 8xAA 1900 mAh | od 134 zł | 2 oferty |