Logitech Wireless Combo MK295 (920-009807)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Logitech Wireless Combo MK295 |
|
Cichy bezprzewodowy zestaw wejściowy składający się z pełnowymiarowej klawiatury z przełącznikiem membranowym i ergonomicznej myszy optycznej z czułym czujnikiem optycznym (1000 dpi). Główną cechą urządzeń z zestawu jest obsługa opatentowanej przez firmę Logitech technologii redukcji szumów SilentTouch, dzięki której dźwięk naciśnięć klawiszy i kliknięć myszą nie jest słyszalny z odległości 1 m lub większej.
Należy zauważyć, że w pełni zachowane jest silne sprzężenie zwrotne dotykowe. Połączenie bezprzewodowe odbywa się za pośrednictwem kanału radiowego (2,4 GHz), który jest zorganizowany za pomocą kompletnego odbiornika USB o niewielkich rozmiarach, co gwarantuje stabilne połączenia na odległość do 10 m. Logitech Wireless Combo MK295 jest w pełni kompatybilny z komputerami osobistymi , stacje robocze, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne i nettopy z systemem Windows i Chrome OS. Klawiatura jest zasilana dwoma bateriami AAA; mysz wymaga jednej baterii AA. Dzięki mechanicznym przełącznikom na urządzeniach i długiej żywotności baterii (36 miesięcy dla klawiatury i 18 miesięcy dla myszy), użytkownik nie musi martwić się o częste zmiany baterii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech Wireless Combo MK295
Wszystkie ceny 59 →Logitech MK295 Silent zestaw myszy i klawiatury z technologią SilentTouch | 167 zł |
LOGITECH Zestaw klawiatura + mysz LOGITECH MK295 Silent Wireless Combo Gra | 170 zł |
Logitech MK295 Silent Wireless Combo - US - Zestaw klawiatura i mysz - Uni | 185 zł |
Logitech Klawiatura z myszką MK295 Silent Wireless Combo Graphite 920-0098 | 175 zł |
Logitech MK295 Biały KL-D-LOG-168 | 179 zł |