Logitech MX Mechanical Tactile Switch
Wideo 25Zdjęcia 5 |
Logitech MX Mechanical Tactile Switch 2022 rokmechaniczna |
|
Wysokiej jakości, bezprzewodowa, pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna ISO z niskoprofilowymi, podświetlanymi klawiszami do wydajnego pisania i wygodnej gry. Do ważnych cech tego modelu należy zaliczyć wytrzymałą aluminiowo-plastikową obudowę Skeleton, białe podświetlenie LED oraz trzy opcje połączeń (bezprzewodowe przez kanał radiowy z wykorzystaniem technologii Logi Bolt, bezprzewodowe przez interfejs Bluetooth oraz przewodowe za pomocą dołączonego kabla USB).
Charakteryzuje się nienagannie dokładnym sprzężeniem dotykowym, które pomaga w pisaniu dużych ilości tekstu, oraz dużą sztywnością aluminiowej pokrywy obudowy. Obsługuje szybką rejestrację jednoczesnego naciśnięcia nieograniczonej liczby złożonych kombinacji wielu klawiszy (N-key rollover) bez fikcyjnych pozytywów (Anti-Ghosting). Klawiatura Logitech MX Mechanical Tactile Switch pozycjonowana jest jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do wymagających użytkowników. Klawisz Fn w połączeniu z przyciskami F1-F11 zapewnia szybki dostęp do różnych funkcji. Wbudowana bateria zapewnia do 15 dni aktywnego codziennego działania na baterii. Deklarowana kompatybilność z gadżetami z systemami macOS, Linux, ChromeOS, iPadOS, Android i iOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Mechanical Tactile Switch
Wszystkie ceny 19 →Logitech MX Mechanical Bezprzewodowa Klawiatura podświetlana Performance k | 559 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH MX Mechanical Tactile Quiet 920 | 559 zł |
Logitech MX Mechanical Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite | 869 zł |
Logitech MX Mechanical Keyboard (ciche sprężynujące) KL-LOG-210 | 599 zł |
Klawiatura LOGITECH MX Mechanical US INTL (Ciche sprężynujące) | 559 zł |
Modyfikacje Logitech MX Mechanical
Ceny na Logitech MX Mechanical |
---|---|---|---|---|
Logitech MX Mechanical Clicky Switch | od 647 zł | 9 oferty | ||
Logitech MX Mechanical Tactile Switch | od 499 zł | 19 oferty | ||
Logitech MX Mechanical Linear Switch | od 646 zł | 6 oferty |