Logitech MX Keys S with Palm Rest (920-011589)
Zdjęcia 9 |
Logitech MX Keys S with Palm Rest |
|
Klawiatura membranowa do codziennego użytku w systemie macOS. To rozwiązanie premium przeznaczone do bezpiecznego parowania z komputerem i wygodnej pracy z układem. Wersja z podparciem dłoni zawiera zdejmowaną podpórkę pod nadgarstki. Synchronizacja urządzenia odbywa się przy użyciu 128-bitowego szyfrowania danych oraz dodatkowej ochrony przed zakłóceniami radiowymi, dzięki 37 zapasowym kanałom połączeniowym na alternatywnych częstotliwościach.
Logitech MX Keys S z klawiaturą membranową podpórką pod nadgarstki doskonale nadaje się do niezawodnego i bezpiecznego użytku biurowego z dużą liczbą połączeń bezprzewodowych innych firm. Żywotność membran głównych przycisków wynosi 10 milionów kliknięć. Układ otrzymał wysokiej jakości podświetlenie znaków, które współpracuje z czujnikiem zbliżeniowym. Urządzenie samodzielnie reguluje poziom jasności.
Dostępna jest funkcja automatycznego wyłączania podświetlenia. Układ jest w pełni przystosowany do pracy w środowisku macOS/iOS. Model posiada wbudowany akumulator o pojemności 1500 mAh, który wystarcza na 10 dni pracy układu z podświetleniem lub 150 dni (5 miesięcy) bez podświetlenia. Przyciski mają konstrukcję wyspową ze wzmocnieniem nożycowym. Klawisze o niskim profilu można szybko nacisnąć i są miękkie w dotyku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech MX Keys S with Palm Rest
Wszystkie ceny 10 →Logitech MX Keys S Graphite with palm rest - US - Klawiatury - Angielski - | 525 zł |
Logitech MX Keys S Plus Grafitowy KL-LOG-231 | 528 zł |
Klawiatura LOGITECH MX Keys S Plus Grafitowy | 530 zł |
Nanoodbiornik LOGITECH MX Keys S Plus Bezprzewodowa Graphite US | 672 zł |