Klawiatura z myszą
Logitech Signature MK950
Zdjęcia 10 |
Logitech Signature MK950 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Signature MK950
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech MK950 Signature Slim zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy ele | 499 zł |
LOGITECH Zestaw klawiatura+mysz LOGITECH Signature Slim Combo MK950 Biały | 499 zł |
Logitech Signature Slim MK950 Grafitowy KL-D-LOG-235 | 499 zł |
Zestaw LOGITECH Signature Slim Combo MK950 Biały | 499 zł |
Zestaw LOGITECH Signature Slim Combo MK950 Biały 920-012491 | 499 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →