Klawiatura
Logitech Signature K950
Zdjęcia 13 |
Logitech Signature K950 |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Logitech Signature K950
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Logitech Signature Slim K950 klawiatura bezprzewodowa smukły wygląd przełą | 388 zł |
LOGITECH Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH Signature Slim Keyboard K950 Gr | 399 zł |
Klawiatura LOGITECH K950 Biały | 369 zł |
Logitech K950 Grafitowy KL-LOG-246 | 399 zł |
Logitech Signature Slim K950 Grafitowy | 399 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →