Logitech G Pro X 2 Lightspeed
Wideo 24Zdjęcia 12 |
Logitech G Pro X 2 Lightspeed |
|
Wygodne, najwyższej klasy bezprzewodowe słuchawki do gier z wysokiej jakości odłączanym jednokierunkowym mikrofonem na ramieniu, obsługą technologii wirtualizacji dźwięku przestrzennego 7.1 i doskonałą autonomią. Kluczową cechą tego modelu jest szybkie bezprzewodowe połączenie radiowe z technologią LightSpeed, która gwarantuje ultra niskie opóźnienia dla komfortowej gry na najwyższym poziomie turniejów online.
Do połączenia LightSpeed używany jest kompaktowy kontroler DAC w formacie stick, który jest podłączony do komputera PC, laptopa lub konsoli do gier Playstation 4/5, Nintendo Switch przez interfejs USB. Obsługiwane jest również bezpośrednie połączenie przewodowe za pomocą dołączonego kabla analogowego ze złączem mini-Jack 3,5 mm. Słuchawki Logitech G Pro X 2 Lightpeed są pozycjonowane jako najwyższy produkt w linii zestawów słuchawkowych do gier Logitech G Pro 2023 przeznaczonych dla wymagających użytkowników i graczy e-sportowych.
Wysokiej jakości przetworniki z magnesami neodymowymi o średnicy 50 mm z grafenową membraną zapewniają głośny i zrównoważony dźwięk, dzięki czemu te słuchawki nadają się nie tylko do grania, ale także do słuchania popularnych gatunków muzycznych czy oglądania ulubionych filmów. 7.1-kanałowa technologia wirtualizacji zapewnia dokładny i realistyczny dźwięk, który pozwala szybko poruszać się po zmieniającym się środowisku gry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Pro X 2 Lightspeed
Wszystkie ceny 24 →LOGITECH Słuchawki LOGITECH G Pro X2 Lightspeed Czarny 981-001263 | 949 zł |
Logitech G PRO X 2 - LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Czarny | 965 zł |
Nauszne Logitech G Pro X2 Lightspeed Biały SL-G-LOG-080 | 899 zł |
Słuchawki LOGITECH G Pro X 2 Czarny | 943 zł |
Słuchawki z mikrofonem LOGITECH G PRO X 2 Lightspeed Czarny Czarny | 1 193 zł |