Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT
Zdjęcia 4 | od 2 721 do 3 600 zł Porównaj ceny 15 →Procesor:Core i3, 13100, 3.4 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 MT 3
Dane techniczne
Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex MT/Core i3-13100/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW +/ | 2 881 zł |
DELL OptiPlex Tower 7010 Intel Core i3/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics/W1 | 2 991 zł |
Dell Optiplex 7010 MT i3-13100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 859 zł |
Komputer DELL N008O7010MTEMEAACVP (I3-13100/integ/8GB/SSD256GB/DVDRW/W11P) | 3 238 zł |
Dell Komputer Optiplex MT/Core i3-13100/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW +/ | 2 881 zł |
więcej ofert 10 → |
Zamknij
Polecamy