Monitor AOC Q27G4X 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
AOC Q27G4X 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:180 Hz
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, VESA Adaptive-Sync
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q27G4X 27 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Gamer skaerm - WLED - 27" - 2560x14 Q27G4X | 1 207 zł |
AOC Monitor Q27G4X 27 cali IPS 180Hz HDMIx2 DP Pivot UPAOC027XS00088Przedstawiamy Q27G4X, połączenie doskonałości w grach i najnowocześniej Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 139 zł |
Monitor AOC Q27G4X 27" 2560x1440px IPS 180Hz 0.5 ms [MPRT]Monitor AOC Q27G4X to połączenie doskonałości w grach i najnowocześniej Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
AOC Q27G4X MON-LCD-AOC-0574ROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wys... więcejoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. FAST IPS Uwolnij swój potencjał w grach dzięki szybkim panelom IPS oferującym szybki czas reakcji pikseli do 1 ms GtG. Pożegnaj się z rozmyciem ruchu i ciesz się ostrzejszymi obrazami, poprawiając precyzję celowania i zwiększając wydajność w szybkich grach. Poznaj zalety szybkiej technologii IPS, w tym żywe kolory i szerokie kąty widzenia, aby uzyskać wciągające wrażenia z gry i uwolnić swój pełny potencjał. 180HZ REFRESH RATE Rywalizacja i intensywna gra wymagają najlepszej technologii, aby zapewnić płynniejszą i pozbawioną opóźnień rozgrywkę. Monitor AGON firmy AOC charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 180 Hz, co czyni go 3 razy szybszym niż standardowy wyświetlacz. Niższa liczba klatek na sekundę może sprawić, że wrogowie będą sprawiać wrażenie przeskakiwania z miejsca na miejsce na ekranie, przez co będą bardzo trudnymi celami do trafienia. Częstotliwość klatek 180 Hz przywraca krytyczne brakujące obrazy z powrotem na ekran, ujawniając ruchy wroga w niezwykle płynnym ruchu, co ułatwia namierzanie. Dzięki temu monitorowi do gier AGON firmy AOC nie będziesz musiał znosić opóźnień wejściowych i rozrywania ekranu. 1MS CZAS REAKCJ GTG — Z SZAROŚCI DO SZAROŚCI GtG oznacza z szarości do szarości i określa, ile czasu zajmuje pikselowi przejście z jednego poziomu szarości na drugi. W grach liczy się każda milisekunda, od której może zależeć, czy oddamy udany strzał, czy chybimy. Krótki czas reakcji eliminuje również efekt zjawy i rozmycia ruchu. VESA CERTIFIED DISPLAYHDR™ 400 Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów. PODSTAWA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI Dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Dlatego ten monitor oferuje opcje pozwalające na regulację wysokości, które pozwolą uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dopasowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga ograniczyć zmęczenie i zachować zdrowie. W ostatecznym rozrachunku pozwala to również użytkownikowi wraz z zespołem osiągać lepsze wyniki, niezależnie od charakteru pracy. AOC G-MENU Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą. ADAPTIVE SYNC Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową Komputronik.plZłóż skargę | 1 099 zł |
AOC Monitor Q27G4X 27 cali IPS 180Hz HDMIx2 DP Pivot 126887Przedstawiamy Q27G4X, połączenie doskonałości w grach i najnowocześniej Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 198 zł |
pokaż 13 ofert
Seria AOC Gaming (do gier)Porównaj w tabeli →
od 849 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 2 038 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 099 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 479 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
od 909 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 121 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 450 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 899 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 979 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 489 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC Q27G4X →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 969 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 079 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 071 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 820 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 149 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 988 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 134 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 976 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 769 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 969 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland