Monitor Lenovo Legion Y27q-30 27 " czarny (66F7GAC3MY)
Zdjęcia 14 |
Przedstawicielem linii gier Legion 2023 jest 27-calowy monitor firmy Lenovo, który można przypisać wyższej części średniej półki cenowej. Model oparty jest na pseudo 10-bitowej (8-bitowej + FRC) matrycy IPS, dzięki czemu może pochwalić się doskonałymi kątami widzenia, minimalnym czasem reakcji (deklarowane jest 0,5 ms MPRT) i przyzwoitą gamą kolorów (99% przestrzeni sRGB ). Obraz charakteryzuje się także doskonałą szczegółowością (rozdzielczość 2560x1440 pikseli i rozmiar piksela 0,23 mm) oraz dość dobrą jasnością szczytową na poziomie 400 nitów, dzięki czemu można liczyć na bardziej kolorową zawartość HDR (dodatkowo jest zgodność z DisplayHDR standardowo 400).
Monitor Lenovo Legion Y27q-30 zadowoli graczy technologią Adaptive-Sync i AMD FreeSync Premium, a także wysoką częstotliwością odświeżania 180 Hz, która z pewnością przyda się w dynamicznych scenach. Przydatne funkcje modelu obejmują obecność pary 3-watowych głośników, koncentratora USB z funkcją szybkiego ładowania oraz ergonomiczną podstawkę zapewniającą maksymalny stopień swobody - przechylanie, obracanie, regulację wysokości i zmianę orientacji (tryb portretowy) .
Kup Lenovo Legion Y27q-30 27 " czarny
Wszystkie ceny 8 →27" Lenovo Legion Y27q-30 - 1 ms - Monitor | 1 299 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27q-30 27" 2560x1440px IPS 165Hz 0.5 ms | 1 519 zł |
Monitor LENOVO Legion Y27q-30 27" 2560x1440px IPS 165Hz 0.5 ms 66F7GAC3EU | 1 200 zł |
Monitor Lenovo Legion Y27q-30 (66F7GAC3EU) | 1 199 zł |