Monitor AOC Q32V4 32 " czarny
Zdjęcia 9 |
Duży, uniwersalny monitor z wysokiej jakości, cienką ramką, 31,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 2K, ulepszonym odwzorowaniu kolorów i wbudowanymi głośnikami stereo (2x2W). Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej 2021, przeznaczony do użytku domowego. Stylowy ekran z cienką ramką z półbłyszczącą powłoką antyodblaskową, oparty na 8-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560x1440 i podświetleniu W-LED, wolny od migotania wysokiej częstotliwości.
Dzięki wysokiej jakości kalibracji fabrycznej i rozszerzonej gamie kolorów (121% sRGB), MONITOR AOC Q32V4 może być używany do rozwiązywania wszelkich codziennych zadań, w tym pełnego przetwarzania cyfrowych treści multimedialnych zdjęć / wideo / audio. Nadaje się do pracy ze stronami internetowymi, tekstami, dużymi tabelami i prezentacjami. Przyda się do modelowania 3D, projektowania systemów inżynierskich w pakietach CAD/CAE oraz tworzenia oprogramowania. Dzięki szybkiej matrycy (4ms GtG) i częstotliwości odświeżania ekranu 75 Hz poradzi sobie z wyjściem w szybkim tempie w grach o szybkim tempie. Łączy się za pomocą HDMI (kabel w zestawie) lub DisplayPort.
Kup AOC Q32V4 32 " czarny
Wszystkie ceny 18 →Aoc Q32V4-32 Q32V4 Monitor Czarny 32 " | 879 zł |
32" AOC Q32V4 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 936 zł |
AOC Q32V4 - 31,5'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | HDMI | DP 1.2 | Głośniki 2W | 900 zł |
Monitor AOC Q32V4 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 900 zł |
Monitor AOC Q32V4 31.5" 2560x1440px IPS 4 ms | 900 zł |