Monitor AOC 22P1D 22 " czarny
Zdjęcia 3 |
AOC 22P1D 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 2 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 22P1D 22 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor AOC 22P1D, 21.5', TN, 2 ms, 16:9, 1920x1080 | 619 zł |
AOC P1 22P1D monitor LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 22P1D | 618 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor 21.5 22P1D LED DVI HDMI Pivot Głośniki - | 583 zł |
Aoc 22p1d Lcd 21.5´´ Full Hd Wled Monitor Czarny One Size / EU Plug 0G3036 | 616 zł |
Monitor AOC 22P1D, 21.5', TN, 2 ms, 16:9, 1920x1080 | 626 zł |
AOC P1 22P1D monitor LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 22P1D | 618 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →