Монітор AOC 24E1Q 24 "
Фото 5 |
Збалансований за ціною і функціональним якостям FullHD-монітор з розряду «універсалів», яких можна пристосувати під виконання завдань різношерстого характеру (роботу з документами, серфінгу по просторах всесвітньої павутини, невимогливий геймінг тощо). Фасад моделі займає IPS-матриця з класичними пропорціями 16:9, органічно вписана в обрамлення тонких бічних і верхній рамок. Екран монітора має стандартний запас пікової яскравості (250 кд/м², час відгуку за схемою GtG на рівні 5 мс і забезпечує максимально широкі кути комфортного огляду при відхиленнях від звичного ракурсу «в лоб».
Інтерфейсами підключення AOC 24E1Q до джерел відеосигналу служать аналоговий роз'єм VGA, а також цифрові порти displayport і HDMI. У доважок монітор розжився вбудованими динаміками формату 2 х 2 Вт. Точкою опори для моделі служить функціональна «нога з широкою «паркувального» майданчиком, яка може бути замінена на кронштейн стандарту VESA 100х100 мм при виникненні бажання повісити монітор на стіну.
Купити AOC 24E1Q 24 "
Усі ціни 16 →AOC 24E1Q - 23.8'' | IPS | Full HD | D-SUB | HDMI | Display Port | Głośnik | 472 zł |
Monitor AOC 24E1Q | 459 zł |
AOC E1 24E1Q monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 24E1Q | 504 zł |
Monitor AOC 24E1Q, 23.8', IPS/PLS, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 490 zł |
MONITOR AOC LED 23,8" 24E1Q - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 509 zł |
Модификації AOC 24E1Q
Ціни на AOC 24E1Q |
---|---|---|---|---|
AOC 22E1Q 22 " | від 469 zł | 1 пропозиція | ||
AOC 24E1Q 24 " | від 459 zł | 17 пропозицій |