Монітор AOC 27P2C 27 "
Відео 1Фото 8 |
AOC 27P2C 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 27P2C 27 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AOC 27P2C 27 Cali Monitor CzarnyTechnologie FlickerFree i Low-Blue-Light zapewniają ochronę oczu
Wysoka jakość obrazu w Full HD
Wbudowane głośniki wzmacniają doznania Amazon.plПоскаржитись | 1 029 zł |
AOC 27P2C 27" Full HD IPS 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plПоскаржитись | 1 099 zł |
AOC 27P2C 27" Full HD IPS 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 099 zł |
Серія AOC Professional (професійні)Порівняти в таблиці →
від 1 123 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, відгук 4 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync
від 799 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 1 195 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 045 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 695 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 1 029 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 817 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, USB 3.1, динаміки
від 1 380 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 1 449 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 610 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 235 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 459 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 771 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 716 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 684 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
АксесуариВсі аксесуари для AOC 27P2C →
Відеоогляди
Модификації AOC 27P2C
Ціни на AOC 27P2C |
---|---|---|---|---|
AOC 24P2C 24 " | від 695 zł | 1 пропозиція | ||
AOC 27P2C 27 " | від 1 029 zł | 3 пропозиції |
від 1 034 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 011 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 979 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 957 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, TÜV Rheinland
від 953 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, динаміки, TÜV Rheinland
від 932 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 1 039 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 999 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 1 145 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, вебкамера, AMD FreeSync
від 755 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 1 102 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, вебкамера
від 965 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync