Монітор Iiyama ProLite T2752MSC-B1 27 "
Фото 20 |
Iiyama ProLite T2752MSC-B1 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:360 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite T2752MSC-B1 27 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IIYAMA TFT T2752MSC 686cm IPS TOUCH 27/1920x1080/HDMI/DP/2xUSB/schwarz T27 | 1 995 zł |
27" iiyama ProLite T2752MSC-B1 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 5 m | 1 795 zł |
iiyama T2752MSC-B1 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x2USB(3.2),2x1W400cd/m2,7H, MO | 1 949 zł |
Monitor dotykowy iiyama ProLite T2752MSC-B1 27" IPS LED /HDMI, DisplayPort | 1 870 zł |
Модификації Iiyama ProLite T2752MSC-B1
Ціни на Iiyama ProLite T2752MSC-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite T2452MSC-B1 23.8 " | від 1 524 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite T2752MSC-B1 27 " | від 1 795 zł | 4 пропозиції |