Монітор HP E27 G4 27 " (9VG71AA)
Відео 2Фото 5 |
HP E27 G4 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E27 G4 27 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP E-Series E27 G4 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD 9VG71AA#ABB | 1 656 zł |
Monitor HP E27 G4 (9VG71AT#ABB) | 1 694 zł |
Monitor HP E27 G4 (9VG71AT) | 1 694 zł |
Monitor HP E27 G4 (9VG71AA) | 1 515 zł |
Відеоогляди