Monitor HP E27 G4 27 " (9VG71AA)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
HP E27 G4 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E27 G4 27 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E-Display E27 G4 686 cm 27 cali IPS FHD 1920 x 1080 169 Display Port HD | 2 391 zł |
27" HP E27 G4 - 5 ms - Monitor | 1 786 zł |
HP E-Series E27 G4 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD 9VG71AA#ABB | 1 667 zł |
Monitor HP E27 G4 (9VG71AA) | 1 571 zł |
HP E-Series E27 G4 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD 9VG71AA#ABB | 1 667 zł |
HP E27 G4 27inch IPS FHD | 1 904 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →