Monitor HP M32f 32 " srebrny (2H5M7AA)
Wideo 8Zdjęcia 5 |
HP M32f 32 " srebrny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 7 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M32f 32 " srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP M32f (2H5M7AA#ABB) | 1 140 zł |
Monitor HP M32f (2H5M7AA#ABB) Srebrny | 912 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP 31,5'' M32f (2H5M7AA#ABB) - PACZKOMAT, POCZTA, KU | 1 145 zł |
HP M32f FHD computer monitor 80 | 1 350 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →