Monitor HP OMEN 27 27 " czarny
Wideo 14Zdjęcia 4 |
Monitor HP to 27-calowy przedstawiciel linii gamingowej OMEN, która może zainteresować przede wszystkim fanów gier. Model otrzymał podstawkę z podstawą w kształcie rombu i możliwością regulacji pozycji na wysokość. A wśród dodatkowych funkcji wyposażenia wyróżnia się koncentrator USB z funkcją szybkiego ładowania (pozwala np. szybko przywrócić pojemność baterii smartfona lub innego drobnego gadżetu).
Monitor HP OMEN 27 oparty jest na 8-bitowej matrycy filmowej TN+ o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli, co zapewnia przyzwoitą szczegółowość (rozmiar piksela 0,23 mm). Warto podkreślić także dobry zapas jasności (350 nitów) przy niezbyt imponujących wartościach kontrastu statycznego (1000:1). Funkcjonalność gamingową modelu objawia się szybką reakcją (1 ms od szarości do szarości), wysoką częstotliwością „Hz” (165 Hz), zaprojektowaną w celu zapewnienia płynnego materiału wideo, a także technologią NVIDIA G-Sync. Zadaniem tego ostatniego jest wyeliminowanie rozrywania obrazu i innych artefaktów obrazu w scenach dynamicznych. Przed zakupem warto wziąć pod uwagę, że ekran nie charakteryzuje się najbardziej imponującą widocznością: jasność i inne parametry obrazu zauważalnie pogarszają się, jeśli spojrzymy na wyświetlacz pod dużym kątem.
Kup HP OMEN 27 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →HP Monitor HP Omen 27 780F9E9 FHD 1ms 165Hz Czarny | 819 zł |
Monitor HP Omen 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 781 zł |
Monitor dla graczy OMEN by HP 27″ FHD 165 Hz – OMEN 27 780F9E9#ABB | 1 070 zł |
HP OMEN 27 - 27'' | IPS | Full HD| 165 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR | | 849 zł |
Monitor HP Omen 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 781 zł |