Monitor HP P22h G5 21.5 " (64W30AA)
Zdjęcia 6 |
HP P22h G5 21.5 "
21.5 "23.8 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P22h G5 21.5 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP P22h G5 ekran PC 546 cm 215" 1920 x 1080 px Full HD Czarny 64W30AAABB | 755 zł |
21" HP P22h G5 - 5 ms - Monitor | 674 zł |
Monitor HP P22h G5 FHD 64W30AA#ABB | 739 zł |
Monitor HP P22H G5 (64W30AA#ABB) | 669 zł |
HP P22h G5 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px monitor Full HD 64W30AA#ABB | 623 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje HP P22h G5
Ceny na HP P22h G5 |
---|---|---|---|---|
HP P22h G5 21.5 " | od 623 zł | 14 oferty | ||
HP P24h G5 23.8 " | od 632 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →