Monitor HP E24mv G4 23.8 " czarny (169L0E9)
Zdjęcia 6 |
HP E24mv G4 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24mv G4 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
24" HP E24mv G4 Conferencing Monitor - 5 ms - Monitor | 985 zł |
Monitor E24mv G4 FHD Monitor Conferencing 169L0AA MON-LCD-HP-0192 | 1 029 zł |
Monitor konferencyjny HP E24mv G4 FHD 169L0AA#ABB | 1 259 zł |
Monitor HP E24mv G4 (169L0AA) | 971 zł |
HP E24mv G4 FHD Conferencing Monitor 169L0AA | 1 062 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →